SEZONA 2023-2024                                   

31.3.2024 – mistrovské utkání - MUŽI - 15.kolo - hřiště Pod duby
    
       MRLÍNEK - Hlinsko p/H   5:1 (3:1)
Branky: 22.,34.Horák David(14), 37.Křížek Petr(3), 70.vlastní(1),
             80.Tureček Michal(2)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Nygrýn Jakub, Novák Petr, Vlasák
Ondřej,
Vyoral Štěpán, Křížek Petr, Zapletal Rostislav, Zapletal Dušan,
Heryán Mojmír, Horák David,
Heryán Jiří, Dostál Marek, Tureček Michal
Rozhodčí: Černovský, diváků: 60
Žluté karty: nikdo(2)
Vývoj zápasu: 1:0, 29.Hlinsko 1:1, 5:1
 
Loukov - Rusava   2:8
Rajnochovice - Tučapy   2:3
Komárno-Osíčko - Bystřice p/H B   4:1
Kostelec u/H - Roštění   3:2
Prusinovice - volno
Chvalčov - volno
Martinice odstoupení ze soutěže, výsledky podzimu se anulují
__________________________________________________________
24.3.2024 – mistrovské utkání - MUŽI - 14.kolo - hřiště Komárno
    
       Komárno-Osíčko - MRLÍNEK   4:0 (1:0)
Sestava: Novák Radek - Bartozel Adam, Nygrýn Jakub, Novák Petr,
Vlasák Ondřej,
Vyoral Štěpán, Křížek Petr, Navrátil Vojtěch, Zapletal
Rostislav, Zapletal Dušan, Heryán Mojmír, Horák David, Rybka Ondřej,
Heryán Jiří, Chytil Břetislav
Rozhodčí: Konečný, diváků: 140
Žluté karty: 74.Chytil Břetislav(1)
 
Hlinsko p/H - Loukov   3:1
Rusava - Chvalčov   4:4
Bystřice p/H B - Roštění   0:2
Tučapy - Kostelec u/H   2:2
Prusinovice - volno
Rajnochovice - volno
Martinice odstoupení ze soutěže, výsledky podzimu se anulují
__________________________________________________________ 
23.3.2024 – CYKLO - Jarní valašské kotáry - 15 cyklistů - 49km
Mrlínek-Panská šopa-Loukov hájenka-Kamenný domek-Pod Šaumburkem-
Podhradní Lhota-Rajnochovice-Polom-Rosošné-Košovy-Bernátka-Troják-
Pod Kotáry-Košařiska-Hutě-přehrada Rusava-Ráztoka-Rusava-Brusné-
Slavkov-Končiny-BpH-Mrlínek
__________________________________________________________ 
9.3.2024 - BRIGÁDA - 11 členů
__________________________________________________________
2.3.2024 - BRIGÁDA - 7 členů

__________________________________________________________
24.2.2024 - Výroční schůze TJ - pouze 16 členů ze 172 !!!

__________________________________________________________ 
10.2.2024 - Vodění medvěda -25 masek
Děkujeme všem maskám a za finanční příspěvek 12.000Kč
__________________________________________________________
10.2.2024 - Halový turnaj st.pánů(35+) v BpH hala Sušil - 1.místo
Mrlínek – Bystřice pod Hostýnem červení 1:1
Lukov – Mrlínek 1:2
Mrlínek – Hranice 3:0
Bystřice pod Hostýnem bílí – Mrlínek 0:2
Mrlínek – Horní Počaply 2:1
Holešov – Mrlínek 1:4

       
Za náš oddíl pouze Rybka Ondřej, Mikov Jurij a Gomola Robert

Čagan Petr(Komárno), Žejdlík J+M(Komárno), Bartošík Jan(Opatovice),
Vinklárek Vladimír(BpH), Malík Martin(BpH), Třasoň Miroslav(Rusava),
Kaďorek Lukáš (Kozlovice)
__________________________________________________________
31.1.-3.2.2024 (ST-SO) - SOUSTŘEDĚNÍ MUŽŮ - 10 hráčů
Rusava - Chata Sport - 2 chaty po 8 lidech + umělka 
ST-31.1. - příjezd, umělka 18:30-20:00 hod., večeře vlastní
ČT-1.2. - snídaně, výšlap Tesák-Rusava
              umělka 17:00-18:30 hod., večeře, vířivka
PÁ-2.2. - snídaně, výšlap BpH-Hostýn-Rusava
              umělka 17:00-18:30 hod., večeře, vířivka
SO-3.2. - závěr
__________________________________________________________
31.1.-3.2.2024 (ST-SO) - SOUSTŘEDĚNÍ ST.PÁNŮ - 16 pánů
Velké Karlovice - Penzion Na Kopečku

__________________________________________________________ 
22.1.2024 - Člověče nezlob se - 20.ročník
Účast 53 účastníků - 23 dětí do 15 let, 30 dospělých nad 15 let.
Výsledky dětí:
1.Charvátová Lucie, 2.Kolář Kristián, 3.Šesták Michal, 4.Sedláček Pavel
Výsledky dospělí:
1.Duroňová Sára, 2.Motal Ondřej, 3.Otáhalová Lenka, 4.Bártková Mája
__________________________________________________________
6.–10.1. - Běžky v Ramsau (Rakousko)
__________________________________________________________
1.1.2024 - Mazání zemské osy
__________________________________________________________
9.12.2023 - MIKULÁŠ a ČERTI v Mrlínku
__________________________________________________________
11.11.2023 - BRIGÁDA - likvidace WC ženy
- 5 likvidátorů
__________________________________________________________
4.11.2023 - UKONČENÍ SEZONY PODZIM 2023 na školce
cca. 50 příznivců (hráči, funkcionáři, fanoušci, ...) 
__________________________________________________________
4.11.2023 - UKONČENÍ CYKLO SEZONY - Dřevohostice-Chomýž a zpět
3 účastníci našeho oddílu
__________________________________________________________
4.11.2023 – mistr. utkání - MUŽI - dohrávka 1.kolo - hřiště Pod duby
   
         MRLÍNEK - Komárno-Osíčko   1:2 (0:1)
Branka: 61.penalta Horák David(12)  
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Heryán Mojmír, Schmied Adam,   
Vyoral Štěpán, Křížek Petr, Rybka Ondřej, Josinek Lukáš, Navrátil Vojtěch,
Horák David, Zapletal Rostislav, Zapletal Dušan, Bartozel Adam 
Rozhodčí: Benedikt-Štopl-Hebnar, diváků: 52
Žluté karty: 24.Vyoral Štěpán(3)
Vývoj utkání: 41.Komárno 0:1, 61.David penalta 1:1, 80.Komárno 1:2,
83.Komárno ČK
__________________________________________________________
4.11.2023 – mistr. utkání - ML.ŽÁCI - dohrávka 5.kolo - hřiště Pod duby
   
         MRLÍNEK - Hulín   5:10 (4:3)
Branky: 4x Kolář Kristián(12), 1x Duroň David(3)
Sestava: Heryán Ondřej - Šesták Michal, Duroň David, Schmied Matyas,
Schmied Robin, Drozd Lukáš, Pohlotka Patrik, Kolář Kristián, Greguš
Štěpán, Syryčanský Erik, Štěpáník Jakub 
__________________________________________________________
29.10.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 13.kolo - hřiště Pod duby
    
         MRLÍNEK - Bystřice p/H B   1:0 (0:0)
Branka: 84.Rybka Ondřej(7)  
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Heryán Mojmír, Schmied Adam,   
Vyoral Štěpán, Křížek Petr, Rybka Ondřej, Josinek Lukáš, Navrátil Vojtěch,
Horák David, Zapletal Rostislav, Zapletal Dušan, Dostál Marek, Duchoň
Dominik, Nygrýn Jakub 
Rozhodčí: Vymětal, diváků: 80
Žluté karty: 90.Heryán Mojmír(3)
 
Hlinsko p/H - Chvalčov   2:3
Rusava - Prusinovice   3:4
Komárno-Osíčko - Loukov   7:0
Tučapy - Roštění   5:1
Rajnochovice - volno
__________________________________________________________ 
29.10.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 9.kolo - hřiště Pod duby
    
         MRLÍNEK - Prusinovice/Rusava   6:8 (4:3)
Branky: 4x Kolář Kristián(8), 1x Duroň David(2), Drozd Lukáš(2)
Sestava: Heryán Ondřej - Šesták Michal, Duroň David, Schmied Matyas,
Schmied Robin, Drozd Lukáš, Pohlotka Patrik, Kolář Kristián, Greguš Štěpán


Skaštice - Chvalčov 1:2p
__________________________________________________________
 
28.10.2023 – Strašidelný HALLOWEEN - areál Pod duby - 120 dětí
__________________________________________________________
21.10.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 12.kolo - hřiště Loukov
    
         Loukov - MRLÍNEK   2:5 (2:1)
Branky: 55.,79.pen.,80.Horák David(11), 45.Tureček Michal(1),
             64.Navrátil Vojtěch(1)
Sestava: Nygrýn Jakub - Horák Radek, Heryán Mojmír, Schmied Adam,   
Vyoral Štěpán, Křížek Petr, Rybka Ondřej, Josinek Lukáš, Navrátil Vojtěch,
Horák David, Zapletal Rostislav, Tureček Michal, Bartozel Adam, Zapletal
Dušan
Rozhodčí: Štopl, delegát Skyba, diváků: 85
Žluté karty: 63.Navrátil Vojtěch(2), 72.Bartozel Adam(1)
Vývoj zápasu: 1.,7.Loukov 2:0 ... 2:5
 
Rajnochovice - Rusava   2:6
Bystřice p/H B - Tučapy   2:4
Chvalčov - Komárno-Osíčko   1:2
Prusinovice - Hlinsko p/H   5:0
Kostelec u/H - volno
__________________________________________________________ 
21.10.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 8.kolo - hřiště Skaštice
    
         Skaštice - MRLÍNEK   3:1 (2:0)
Branka: Pohlotka Patrik(1)
Sestava: Šesták Michal - Štěpáník Jakub, Duroň David, Schmied Matyas,
Schmied Robin, Drozd Lukáš, Pohlotka Patrik, Kolář Kristián


Prusinovice/Rusava - Žeranovice   6:1
__________________________________________________________
14.10.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 11.kolo - hřiště Pod duby
    
         MRLÍNEK - Chvalčov   3:2 (2:0)
Branky: 14.Rybka Ondřej(6), 16.Křížek Petr(2), 86.Horák David(8)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Nygrýn Jakub, Schmied Adam,   
Vyoral Štěpán, Křížek Petr, Rybka Ondřej, Josinek Lukáš, Navrátil Vojtěch,
Horák David, Zapletal Rostislav, Tureček Michal
Rozhodčí: Skácel, delegát Skyba, diváků: 105
Žluté karty: 86.Zapletal Rostislav(2)
Vývoj zápasu: 2:0, 55.Chvalčov 2:1, 3:1, 91.Chvalčov 3:2
 
Hlinsko p/H - Rajnochovice   1:1
Loukov - Bystřice p/H B   4:1
Rusava - Kostelec u/H   6:2
Komárno-Osíčko - Prusinovice   3:2
Roštění - volno
__________________________________________________________ 
13.10.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 7.kolo - hřiště Pod duby
    
         MRLÍNEK - Chvalčov   1:5
(0:0)
Branka: Kolář Kristián(4)
Sestava: Heryán Ondřej, Štěpáník Jakub, Duroň David, Šesták Michal,
Schmied Matyas, Schmied Robin, Drozd Lukáš, Syryčanský Erik, Pohlotka
Patrik, Kolář Kristián

Skaštice - Žeranovice   3:2p
Prusinovice/Rusava - Hulín   3:0 kont.
__________________________________________________________
8.10.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 10.kolo - hřiště Prusinovice
    
         Prusinovice - MRLÍNEK   0:0
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Heryán Mojmír, Nygrýn Jakub,       
Vlasák Ondřej, Křížek Petr, Rybka Ondřej, Navrátil Vojtěch, Horák
David, Zapletal Rostislav, Duchoň Dominik, Tureček Michal, Vyoral Štěpán
Schmied Adam, Hradil Michal
Rozhodčí: Vymětal, diváků: 80
Žluté karty: 80.Zapletal Rostislav(1)
 
Rajnochovice - Komárno-Osíčko   1:2
Chvalčov - Loukov   2:2
Kostelec u/H - Hlinsko p/H   6:1
Roštění - Rusava   2:3
Tučapy - volno
__________________________________________________________ 
8.10.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 6.kolo - hřiště Žeranovice
    
         Žeranovice - MRLÍNEK   14:0 (5:0)
Sestava: Heryán Ondřej, Štěpáník Jakub, Duroň David, Šesták Michal,
Schmied Matyas, Schmied Robin, Drozd Lukáš, Syryčanský Erik


Hulín - Skaštice   6:2
__________________________________________________________ 
7.10.2023 – CYKLO - Potštátsko - 21 cyklistů
   
bus: BpH-Mrlínek-Vítonice-Hranice
    kolo: Hranice-Velká-hrad Kunzov-Středolesí-Radikov-Potštát-vyhlídka nad
    Potštátem-Olšovec-Hranice (35km).....Mrlínek/BpH (+20km)

__________________________________________________________
1.10.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 9.kolo - hřiště Pod duby
    
         MRLÍNEK - Rajnochovice   4:3 (3:1)
Branky: 35.,45.,Horák David(7), 23.Josinek Lukáš(1), 65.Rybka Ondřej(5)
Sestava: Dostál Marek - Horák Radek, Heryán Mojmír, Novák Petr,
Josinek Lukáš, Křížek Petr, Zapletal Dušan, Rybka Ondřej, Navrátil
Vojtěch, Horák David, Nygrýn Jakub, Zapletal Rostislav, Duchoň Dominik,
Tureček Michal, Vyoral Štěpán
Rozhodčí: Vymětal, diváků: 120
Žluté karty: 75.Vyoral Štěpán(2)
Vývoj utkání: 23.Lukáš 1:0, 35.,45.David 3:0, 40.Novák Peťa zranění,
45.,48.,59.Rajnošky 3:3, 65.Rybka 4:3                     
 
Hlinsko p/H - Roštění   0:2
Loukov - Prusinovice   1:3
Rusava - Tučapy   4:2
Chvalčov - Bystřice p/H B   3:3
Komárno-Osíčko - Kostelec u/H   2:0
__________________________________________________________ 
1.10.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 5.kolo - hřiště Pod duby
    
         MRLÍNEK - Hulín   odloženo na 4.11.2023-10:00 hod.
Žeranovice - Chvalčov   1:2
__________________________________________________________ 
30.9.2023 – TENIS - Hodový nohejbalový ťukec - 8.ročník
   
Kvůli dešti zrušeno, bylo přihlášeno 7 trojic.
__________________________________________________________ 
28.9.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 8.kolo - hřiště Kostelec u/H
    
         Kostelec u/H - MRLÍNEK   2:1 (0:1)
Branka: 29.Rybka Ondřej(4)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Heryán Mojmír, Novák Petr,
Josinek Lukáš, Křížek Petr, Zapletal Dušan, Rybka Ondřej, Navrátil
Vojtěch, Horák David, Schmied Adam, Nygrýn Jakub
Rozhodčí: Pírko-Veselý-Chytil, diváků: 100
Žluté karty: 54.Navrátil Vojtěch(1), 55.Novák Petr(3)
Vývoj utkání: 29.Rybka 0:1, 61.,88.Kostelec 2:1
 
Rajnochovice - Loukov   3:0 kont.
Roštění - Komárno-Osíčko   1:3
Tučapy - Hlinsko p/H   6:0
Prusinovice - Chvalčov   3:1
Bystřice p/H B - volno
__________________________________________________________
28.9.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 10.kolo
    
         MRLÍNEK - volno

Prusinovice/Rusava - Skaštice   5:2
__________________________________________________________
24.9.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 4.kolo - hřiště Ludslavice
LUDSLAVICE ODSTOUPILY ZE SOUTĚŽE, VÝSLEDKY SE ANULUJÍ
NAŠE STATISTIKY PLATÍ


    
         Ludslavice - MRLÍNEK   9:3 (6:2)
Branky: 2x Kolář Kristián(3), 1x Duroň David(1)
Sestava:
Heryán Ondřej, Štěpáník Jakub, Duroň David, Pohlotka Patrik,   
Kolář Kristián, Šesták Michal, Schmied Matyas, Schmied Robin, Drozd
Lukáš, Syryčanský Erik


Hulín - Žeranovice   4:1
Chvalčov - Prusinovice/Rusava   2:5
_____________________________________________________________
17.9.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 7.kolo - hřiště Pod duby
    
         MRLÍNEK - Roštění   
5:1 (3:0)
Branky: 40.,60.Zapletal Dušan(3), 10.Horák David(5), 23.Křížek Petr(1), 
             89.Duchoň Dominik(1)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Heryán Mojmír, Novák Petr,
Vyoral Štěpán, Josinek Lukáš, Křížek Petr, Zapletal Dušan, Tureček
Michal, Rybka Ondřej, Navrátil Vojtěch, Horák David, Zapletal Rostislav,
Schmied Adam, Duchoň Dominik
Rozhodčí: Mucha-Zelinka-Chytil, diváků: 110
Žluté karty: 80.Heryán Mojmír(2)
Vývoj utkání: 4:0, 86.Roštění 4:1, 89.Dominik 5:1
 
Loukov - Kostelec u/H   0:5
Chvalčov - Rajnochovice   3:0
Komárno-Osíčko - Tučapy   5:1
Prusinovice - Bystřice p/H B   odl.22.9.
Rusava - volno
_____________________________________________________________ 
17.9.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 3.kolo - hřiště Pod duby
    
         MRLÍNEK - volno
Skaštice - Prusinovice/Rusava   1:3
Hulín - Chvalčov   0:3 kont.
_____________________________________________________________ 
10.9.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 6.kolo - hřiště Tučapy
    
         Tučapy - MRLÍNEK   4:2 (4:0)
Branky: 70.Zapletal Dušan(1), 81.Horák David(4)
Sestava: Novák Radek - Heryán Mojmír, Novák Petr, Vyoral Štěpán,
Josinek Lukáš, Křížek Petr, Zapletal Dušan, Tureček Michal, Rybka Ondřej,
Navrátil Vojtěch, Horák David, Zapletal Rostislav, Vlasák Ondřej
Rozhodčí: Hebnar, diváků: 70
Žluté karty: 27.Vlasák Ondřej(1), 55.Heryán Mojmír(1), 90.Novák Petr(2)
Vývoj utkání: 4:0, 64.Štěpán nedal penaltu, 70.Dušan 4:1, 81.David 4:2
 
Rajnochovice - Prusinovice   3:0
Bystřice p/H B - Rusava   4:3
Kostelec u/H - Chvalčov   1:1
Roštění - Loukov   1:4
Hlinsko p/H - volno
_____________________________________________________________ 
10.9.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 2.kolo - hřiště Rusava
    
         Prusinovice/Rusava - MRLÍNEK   6:1 (3:0)
Branka: 1x Šesták Michal(1)         
Sestava:
Heryán Ondřej, Štěpáník Jakub, Duroň David, Pohlotka Patrik,   
Kolář Kristián, Šesták Michal, Schmied Matyas, Schmied Robin, Drozd
Lukáš, Syryčanský Erik

Chvalčov - Skaštice   5:2
_____________________________________________________________ 
8.-10.9.2023 – CYKLO - Česká Kanada - 22 cyklistů - 115km na kole
   
PÁ: Bus: BpH-Hulín, vlak: Hulín-Brno-Jhlava-Telč (6 hod/286km)
    PÁ: kolo: Telč-kemp Řásná (10km)
 
    SO: kolo: kemp-Telč (8km)
    SO: vlakem: Telč-Slavonice (50 min/30km)
    SO: kolo: Slavonice-Maříž-Staré Město pod Landštejnem-hrad Landštejn-
         Rožnov-bizoní farma-rybník Zvůle-Ďáblova prdel(kámen)-Mosty-
         Suchdol-Olšany-Maršov-Skrýchov-Sumrakov-Praskolesy-Mrákotín-
         Lhotka-Řázná-kemp (56km)
 
   
NE: kolo: kemp-hrad Roštejn(věž)-Růžená-Čenkov-Třešť-Popice-Pístov-
         Jihlava nádraží (38km)
    NE: vlak: Jihlava-Brno-Hulín-BpH (5,5 hod/266km)

_____________________________________________________________
3.9.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 5.kolo - hřiště Pod duby
MARTINICE ODSTOUPILY ZE SOUTĚŽE, VÝSLEDKY SE ANULUJÍ
NAŠE STATISTIKY PLATÍ

   
           MRLÍNEK - Martinice   3:3 (1:1)
Branky: 59.,68.Horák David(3), 20.Rybka Ondřej(3)
Sestava: Novák Radek - Heryán Mojmír, Novák Petr, Horák Radek, Nygrýn Jakub,
Vyoral Štěpán, Josinek Lukáš, Křížek Petr, Zapletal Dušan, Tureček    Michal, Rybka
Ondřej, Navrátil Vojtěch, Schmied Adam, Horák David, Duchoň Dominik
Rozhodčí: Špaček, diváků: 88
Žluté karty: 3.Novák Petr(1), 68.Horák Radek(1)
Vývoj utkání: 19.Martinice 0:1, 20.Rybka 1:1, 59.,68.David 3:1, 68.,81.Martinice 3:3
 
Chvalčov - Roštění   2:0
Loukov - Tučapy   1:4
Rajnochovice - Bystřice p/H B   7:3
Prusinovice - Kostelec u/H   3:4
Hlinsko p/H - Rusava   0:6
Komárno-Osíčko - volno
_____________________________________________________________ 
3.9.2023 – mistrovské utkání - ML.ŽÁCI - 1.kolo - hřiště Pod duby
   
        MRLÍNEK - Skaštice   2:3 (1:3)
Branky: 1x Kolář Kristián(1), 1x Drozd Lukáš(1)                   
Sestava: Heryán Ondřej, Štěpáník Jakub, Duroň David, Pohlotka Patrik, Kolář Kristián,
Šesták Michal, Schmied Matyas, Schmied Robin, Drozd Lukáš, Syryčanský Erik

Žeranovice - Prusinovice/Rusava   7:4
_____________________________________________________________
26.8.2023 – přátelské utkání - MUŽI - 60 let - hřiště Pod duby - 2x30m.
     MRLÍNEK - Internacionálové ČR   3:5 (3:2)
Branky Mrlínek: 2x Mikov Jurij, Zapletal Dušan   
Branky Internacionálové ČR: 2x Sedláček Lumír, 2x Janošťák Jan, 1x Kabyl Jiří   
Sestava Mrlínek: Landiga Ludvík, Šenkyřík Jaroslav, Šenkyřík Tomáš,   
Heryán Mojmír, Žaloudík Lubomír, Rybka Miroslav, Bílek David, Trhlík
Miroslav, Zapletal Dušan, Žaloudík Miroslav, Mikov Jurij, Růžička Aleš,
Horák Josef
Sestava Internacionálové ČR:
Vašek Petr (1979)
- Opava, Ostrava, Kladno, Slovácko,   
Novosibirsk (RUS), Tomsk (RUS), liga: 296/0, repre: U18 a U21,
8 utkání v Evropských pohárech
Hromádko Radovan (1969) - Jablonec, Žižkov, Maccabi Haifa (IZL),
liga: 155/41, repre: U21 a muži A, vítěz čs. poháru s Jabloncem   
Janošťák Jan (1965) - Třinec, Olomouc, Zlín, Brno, Kedah (Malajsie),
liga: 196/42, repre: U18, vítěz čs.poháru s Brnem, 4 zápasy v Evropských
pohárech
Kabyl Jiří (1965)
- Sparta Praha, Cheb, Hirošima(JPN), Olomouc,
Teplice, liga: 156/24, repre: U21 a U18, 2. místo ME 1983 U18, 1x mistr
ligy ze Spartou Praha
Kafka Róbert (1962) - Slovan Bratislava, Cheb, Brno, Bourges(FRA),   
Drnovice, liga: 282/58, repre: U21 a muži A, vítěz poháru ze Slovanem
Bratislava
Kobylík David (1981) - Olomouc, Strasbourg(FRA), Arminia Biefeld
(GER), Žilina (SVK), Polonia Bytom (PLK), Hartberg (AUS), liga: 268/22,
repre: U18 a U21
Machala Oldřich (1963)
- Tábor, Olomouc, Rostock(GER),
Oldenburg(GER), liga: 415/19, repre: U21 a muži A, osobnost ligy 2000,
18 utkání v Evropských pohárech
Mičinec Tibor (1958)
- Bohemians Praha, Dunajská Streda(SVK),
Nicosia(Kypr), Logrones(SPA), Benešov, Zlín, liga: 260/105, repre: U21 a
muži A, 1x mistr ligy s Bohemkou, člen klubu ligových kanonýrů
Mlejnek Miroslav (1959)
- Třinec, Frýdek-Místek, Olomouc, Žilina
(SVK), Sparta Praha, Bohemians Praha, liga: 202/15, repre: U21, 2x mistr
ligy ze Spartou Praha
Ondra Jiří (1957)
- Bohemians Praha, First Vienna(AUT), liga: 320/22,
repre: 20 zápasů muži A, 8 zápasů na OH a U21, 1x mistr ligy s Bohemkou
Sedláček Lumír (1978)
- Opava, Slavie Praha, Hradec Králové, České
Budějovice, Grodzisk(POL), Wisla Plock(POL), Gliwice(POL), liga: 276/26,
repre: U18 a U20, vítěz poháru se Slávií Praha, vítěz poháru s Grodziskem
(POL), 21 utkání v Evropských pohárech 
Vašíček Pavel (1972)
- Sparta Praha, Dukla Praha, Bohemians Praha,
Mladá Boleslav, Erzgebirge(GER), liga: 108/6, repre: U18, vítěz
dorostenecké ligy se Spartou Praha, finalista čs.poháru s Bohemkou
Štambacher František (1953) - Dukla Praha, Atény (GRE), liga:
292/31, repre: 31/5 muži A, 15/2 OH, MISTR EVROPY 1976 v Jugoslávii,
VÍTĚZ OH 1980 v Moskvě, 3.MÍSTO na ME 1980 v Itálii, 3x mistr ligy s
Duklou Praha 
manažer Internacionálů ČR: Philipp Štěpán
Rozhodčí:
Rybka Ondřej - Závojský Oldřich, Pírko Josef
Věkový průměr:
Mrlínek 51(min.39,max.75) - Internacionálové 57(min.42,max.70)
_____________________________________________________________
26.8.2023 – přátelské utkání - ML.ŽÁCI - 60 let - hřiště Pod duby-2x30m
     MRLÍNEK - Pavlovice u Přerova   2:4 (1:3)
Branky: 2x Hlava Jaroslav
Sestava: Heryán Ondřej, Štěpáník Jakub, Hynčica Ondřej, Duroň David,
Pohlotka Patrik, Kolář Kristián, Šesták Michal, Schmied Matyas, Schmied
Robin, Drozd Lukáš, Syryčanský Erik, Hlava Jaroslav
Rozhodčí: Rybka Ondřej       
_____________________________________________________________ 
22.8.2023 – přátelské utkání - ML.ŽÁCI - hřiště Pavlovice
     Pavlovice u Přerova - MRLÍNEK   7:3
Branky: 2x Kolář Kristián, Duroň David             
Sestava:
Heryán Ondřej, Štěpáník Jakub, Hynčica Ondřej, Duroň David,
Pohlotka Patrik, Kolář Kristián, Šesták Michal, Schmied Matyas, Schmied
Robin, Drozd Lukáš, Syryčanský Erik, Hlava Jaroslav, Jasiok  Daniel
_____________________________________________________________
20.8.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 3.kolo - hřiště Pod duby
  
           MRLÍNEK - Rusava   2:6 (1:3)
Branky: 38.Rybka Ondřej(2), 76.Horák David(1)
Sestava: Novák Radek - Heryán Mojmír, Rybka Ondřej, Vyoral Štěpán,
Vlasák Ondřej, Josinek Lukáš, Křížek Petr, Gomola Robert, Navrátil
Vojtěch, Tureček Michal, Čuba Antonín, Schmied Adam, Horák David,
Nygrýn Jakub, Dostál Marek
Rozhodčí: Vymětal, diváků: 120
Žluté karty: 45.Vyoral Štěpán(1), 62.Nygrýn Jakub(1)
Vývoj utkání: 23.Rusava 0:1, 38.Rybka 1:1, 44.,45.,49.Rusava 1:4,
76.Horák D. 2:4, 77.,82.Rusava 2:6
 
Rajnochovice - Tučapy   0:1
Komárno-Osíčko - Hlinsko p/H   10:0
Kostelec u/H - Bystřice p/H B   0:3
Prusinovice - Tučapy   3:1
Loukov - volno
_____________________________________________________________ 
19.8.2023 – CYKLO - Velké Karlovice - Mrlínek - 80 až 90km -12 cyklistů

vlak: BpH-ValMez-Vsetín-V.Karlovice
kolo: Velké Karlovice - Balaton - Karolínka - Hovězí - Vsetín - ValMez
       
Kelč nebo Skalička-Mrlínek
_____________________________________________________________ 
12.8.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 2.kolo - hřiště Hlinsko p/H
  
          Hlinsko p/H - MRLÍNEK   2:2 (0:1)
 Branky: 20.Vlasák Ondřej(1), 79.Rybka Ondřej(1)
 Sestava: Hradil Michal - Horák Radek, Heryán Mojmír, Rybka Ondřej,
 Vyoral Štěpán, Vlasák Ondřej, Josinek Lukáš, Křížek Petr, Duchoň
 Dominik, Gomola Robert, Navrátil Vojtěch
 Rozhodčí: Hebnar, diváků: 60
 Žluté karty: nikdo(1)
 Vývoj utkání: 20.Vlasák 0:1, 51.,63.Hlinsko 2:1, 79.Rybka 2:2
 
Rusava - Loukov   9:1
Bystřice p/H B - Komárno-Osíčko   2:2
Roštění - Kostelec u/H   2:1
Tučapy - Rajnochovice   4:6   
Chvalčov - volno
 
_____________________________________________________________
 
6.8.2023 – mistrovské utkání - MUŽI - 1.kolo - hřiště Pod duby
  
          MRLÍNEK - Komárno-Osíčko   odloženo

 
 
Loukov - Hlinsko p/H   2:0
 Kostelec u/H - Tučapy   odloženo
 Chvalčov - Rusava   odloženo
 Roštění - Bystřice p/H B   odloženo
 Prusinovice - volno
_____________________________________________________________
22.7.2023 – MUŽI – Mrlínek - turnaj o "Pohár Zemské osy" 52.ročník
Účastníci turnaje
TJ Vápeč Horná Poruba - Slovensko - 6.liga (st.páni+dorost)
TJ Mrlínek - okr.Kroměříž - III.třída (obhájce 2022)
TJ Loukov - okr.Kroměříž - III.třída
TJ Sokol Mysločovice - okr.Zlín - III.třída
TJ Sokol Branky n/M - okr.Vsetín - III.třída
  
Zápasy turnaje 2x 20 min.:
(start 9:00)
1. Mysločovice - Loukov   2:2
2. Branky na Moravě - MRLÍNEK   1:2, branky:
Čuba Antonín, Rybka Ondřej
3. Loukov - Horná Poruba   1:0
4. Mysločovice - MRLÍNEK   0:3 ,branky:
2x Horák David, Tureček Michal
5. Horná Poruba - Branky na Moravě   3:2
(13:00 - přestávka 30 min.)
6. MRLÍNEK - Loukov   1:1, branka: Tureček Michal
7. Branky na Moravě - Mysločovice   4:0
8. Horná Poruba - MRLÍNEK   3:1, branka:
Josinek Lukáš
9. Loukov - Branky na Moravě   2:0
10. Mysločovice - Horná Poruba   0:0
17:30 – vyhlášení výsledků turnaje
19:00 – tombola
20:00 – taneční večer ze skupinou Chvíle napětí - 164 platících
 
 
Konečná tabulka:
1.Loukov          4 - 2-2-0 - 6:3 - 8 bodů
2.H.Poruba       4 - 2-1-1 - 6:4 - 7 bodů (vzájemný zápas 3:1)
3.MRLÍNEK        4 - 2-1-1 - 7:5 - 7 bodů (vzájemný zápas 1:3)
4.Branky n/M    4 - 1-0-3 - 7:7 - 3 body
5.Mysločovice   4 - 0-2-2 - 2:9 - 2 body 
   
O konečném umístění ve skupině rozhoduje:
1. počet získaných bodů, 2. vzájemný zápas, 3. brankový rozdíl
4. větší počet vstřelených branek, 5. střelba pokutových kopů
 
   
Sestava Mrlínek: Novák Radek - Horák Radek, Vlasák Ondřej, Rybka Ondřej,
Vyoral Štěpán,
Horák David, Zapletal Rostislav, Josinek Lukáš, Tureček Michal,
Heryán
Mojmír, Bartozel Adam, Mikov Jurij, Hradil Michal, Čuba Antonín,
Schmied Adam, Ryška Jiří(Rusava)
     
Celkové umístění (počet účastí/počet vítězství na turnaji, roky): 
1.TJ Loukov (16/1-poslední 2023)
2.TJ Vápeč Horná Poruba (12/1-poslední 2019)
3.TJ MRLÍNEK (52/8-poslední 2022)
4.TJ Sokol Branky na Moravě (2/0)
5.TJ Sokol Mysločovice (15/3-poslední 1994)
      
 
Rozhodčí: Hebnar Radim - Konečný David - Žaloudík Miroslav
_____________________________________________________________
1.7.2023 – Libosvárka Cup - SRANDA tým - 3. místo

_____________________________________________________________
1.7.2023 – Ukončení sezony 2022-2023 - finále
_____________________________________________________________ 
23.6.2023 – Ukončení sezony 2022-2023 - předkolo
_____________________________________________________________ 
24.6.2023 – CYKLO - Krajem André - 13 cyklistů - 55km
vlakem: BpH-Hulín-Šakvice
na kole: Šakvice-Hustopeče hřiště start
trasa: Hustopeče-rozhledna Mandloňové sady-Kurdějov-Horní Bojanovice   
Němčičky-Kraví hora-Kobylí-Vrbice-Bořetice-rozhledna Slunečná-Velké
Pavlovice-Hustopeče-Šakvice
vlakem: Šakvice-Břeclav-Hodonín-Hulín-BpH
_____________________________________________________________