SEZONA 2020-2021                                   

18.7.2020 – Brigáda - 6 brigádníků + škrabka brambor
_________________________________________________________________
11.7.2020 – přátelské utkání - MUŽI – hřiště Pod duby
           MRLÍNEK - Pavlovice u PR(OP)          2:2
(0:2)
Branky: 2x Horák David
Sestava:
Novák Radek - Heryán Mojmír, Žídek Radim, Josinek Lukáš,     
Vlasák Ondřej, Hlava Martin, Hradil Tomáš, Vyoral Štěpán, Rybka Ondřej,
Holec Martin, Beza Vlastimil, Horák David, Zapletal Rostislav
_________________________________________________________________
11.7.2020 – Brigáda - 5 brigádníků
_________________________________________________________________
4.7.2020 – CYKLO - 19.ročník - GIRO Vašuťák Pod duby
     výsledky
_________________________________________________________________
26.-28.6.2020 – CYKLO - Těšínské Beskydy - 19 cyklistů = 125km
    
1.den:
vlakem Hranice-Třinec, pak kolo Třinec-Bystřice-Hrádek-
     Milíkov-(Jablunkov)-Bocanovice-D.Lomná-chaty H.Lomná, cca. 30km

     2.den: ubytování H.Lomná-D.Lomná-Jablunkov-Mosty-Hrčava-
     Trojmezí(CZ-SK-PL)-Bukovec-Písek-Jablunkov-(Bocanovice)-D.Lomná-
     H.Lomná, cca. 60km

     3.den:
ubytování H.Lomná-D.Lomná-Jablunkov-Návsí, cca. 17km
     pak vlakem Jablunkov Návsí-Hranice, obídek u Huberta v Hranicích,
     pak kolo Hranice...Mrlínek, cca. až 18km
_________________________________________________________________
26.6.2020 – přátelské utkání - ST.PÁNI – hřiště Pod duby
           MRLÍNEK - Police u VM          1:3
(0:1)
Branka:
Surý Roman
Sestava:
Dostál Petr st. - Šenkyřík Jaroslav, Horák Josef, Mikov Jurij,
Žaloudík
Lubomír, Mikulík Martin, Heryán Mojmír, Surý Roman, Růžička
Aleš, Hošťálek Zdeněk ml., Bílek David, Chaňo Petr, Rybka Ondřej
_________________________________________________________________
13.6.2020 – TENIS - 10.ročník Mrlínské rakety - hřiště asfalt Pod duby
    Pořadí ve skupinách: 13. účastníků
    Skupina A.
1.Duchoň Dominik     Skupina B: 1.Horák Josef
                   2.Kundera Petr                        2.Kudlík Jiří
                   3.Hynek Pavel                         3.Žaloudík Martin
                       4.Bártek Bohdan                       4.Žaloudík Lubomír st.
                                                               5.Motal Ondřej
    Skupina C: 1.Heryán Mojmír
                   2.Sadil Vojtěch
                   3.Adámek Michal
                   4.Bajgar Vojtěch
    Finále: o 1.-3.místo:
    Duchoň-Horák 4:6, Duchoň-Heryán 1:6, Horák-Heryán 1:6
    o 4.-6.místo:

    Kundera-Kudlík 6:0 skr., Kudlík-Sadil 0:6 skr., Kundera-Sadil 6:7
    o 7.-9. místo:
    Hynek-Žaloudík M. 0:6, Adámek-Hynek 6:2, Adámek-Žaloudík M. 3:6
    o 10.-12. místo:

    Bartek-Žaloudík L. 0:6, Bajgar-Bártek 6:3, Bajgar-Žaloudík L. 6:3

    Pořadí: 1.Heryán Mojmír, 2.Horák Josef, 3.Duchoň Dominik
   
4.Sadil V., 5.Kundera P., 6.Kudlík J.(obhájce), 7.Žaloudík M., 8.Adámek M.
    9.Hynek P., 10.Bajgar V., 11.Žaloudík L., 12.Bártek B., 13.Motal O.

    AKTUÁLNÍ ŽEBŘÍČEK

_________________________________________________________________