SEZONA 2017-2018                                   


7.4.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 16.kolo - umělá tráva Chropyně
  
          Chropyně B - MRLÍNEK          3:2   (2:0)
Branky:
63.Solař Jakub(1), 66.Horák David(6)
Sestava: Novák Radek - Heryán Mojmír, Kušík Vladimír, Horák Radek,
Podzemný Ondřej, Solař Jakub, Josinek Lukáš, Vyoral Štěpán
Vlasák Ondřej, Pešout Timon, Horák David
Rozhodčí: Odstrčil-Hušek-Navrátil, diváků: 60
Žluté karty: 5.Vyoral Štěpán(5), 79.Podzemný Ondřej(2)
Vývoj utkání: 14.Chropyně 1:0, 34.Chropyně 2:0, 63.Solař 2:1,
66.Horák David 2:2, 85.penalta Chropyně 3:2 
   
Loukov - Němčice   0:5              Záhlinice - Lubná   1:2pp
Kvasice B - Chvalčov   0:1pp      Skaštice B - Počenice-Tetětice   1:0pp
Těšnovice - Komárno-Osíčko   3:4     Zdounky - Holešov B   1:2
_________________________________________________________________ 
8.4.2018 – mistrovské utkání - DOROST - 20.kolo
  
          MRLÍNEK - volno
 

Bezměrov-Zlobice - Chvalčov   3:1   Zdounky - Skaštice   5:4
_________________________________________________________________
1.4.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 15.kolo - hřiště Pod duby
  
          MRLÍNEK - Zdounky          0:3   (0:1)
Sestava:
Vlasák Marek (60.Heryán Mojmír) - Heryán Mojmír, Kušík
Vladimír (60.Šálek Ondřej), Horák Radek, Podzemný Ondřej, Josinek
Lukáš, Hradil Roman, Solař Jakub, Horák David, Vyoral Štěpán
(88.Zapletal Rostislav), Vlasák Ondřej (52.Pešout Timon)
Rozhodčí: Vybíral, diváků: 70
Žlutá karta: 55.Vyoral Štěpán(4)
Červená karta: 60.Vlasák Marek(1)
Vývoj utkání: 12.trestňák Zdounky 0:1, 47.Zdounky 0:2,
60.červená karta Vlasák Marek, ruka mimo šestnáctku, 90.Zdounky 0:3
_________________________________________________________________
25.3.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 14.kolo - hřiště Pod duby
  
          MRLÍNEK - Záhlinice          odloženo na 1.5.2018 od 16:30 hod.
 

Chvalčov - Počenice-Tetětice   0:1
Chropyně B - Zdounky   2:1
_________________________________________________________________
24.3.2018 – Brigáda - celkem 18 brigádníků, odpoledne 10 brigádníků
Hrabání a pálení listí, nátěr laviček, štěrkování hřiště, úklid šaten.
_________________________________________________________________ 
24.3.2018 – CYKLO-Valašsko-Záhořím - 73km - 5 cyklistů
_________________________________________________________________
17.3.2018 – přátelské utkání - MUŽI – hřiště Hranice umělá tráva
 
       MRLÍNEK - Horní Újezd          4:3   (2:1)
Branky: 2x Novák Radek, Vlasák Ondřej, Josinek Lukáš
Sestava: Vlasák Marek - Heryán Mojmír, Horák Radek, Hradil Tomáš,
Kušík Vladimír, Josinek Lukáš, Vlasák Ondřej, Horák David, Mikov Jurij,
Novák Radek, Babický Ondřej
_________________________________________________________________
11.3.2018 – přátelské utkání - MUŽI – hřiště Býškovice
 
       Horní Újezd - MRLÍNEK          1:1   (1:1)
Branka: Vlasák Ondřej
Sestava: Novák Radek, Vlasák Marek - Heryán Mojmír, Horák Radek,
Hradil Tomáš, Josinek Lukáš, Podzemný Ondřej, Vlasák Ondřej, Dostál
Radim, Zapletal Rostislav, Horák David
_________________________________________________________________
10.3.2018 – Výroční schůze TJ - účast 17 členů
_________________________________________________________________
22.2.-25.2.2018 – SOUSTŘEDĚNÍ MUŽŮ - chata Sport Rusava - 12ks
_________________________________________________________________
17.2.2018 – halový turnaj - ST.PÁNI – hala Sušil Bystřice p/H
 
       MRLÍNEK - Skaštice          1:3
Branka: Mikov Jurij
        MRLÍNEK - Bystřice p/H          1:0

Branka: Babič Jaroslav
        MRLÍNEK
- Dřevohostice          1:2
Branka:
Babič Jaroslav
        MRLÍNEK -
Horní Počaply          2:2
Branka: Hačunda Radek, Chaňo Petr
        MRLÍNEK -
Hlinsko p/H          2:0
Branky: 2x Babič Jaroslav
Sestava:
Heryán Mojmír - Šenkyřík Jaroslav, Hačunda Radek, Trhlík
Miroslav, Mikov Jurij, Mikulík Martin, Babič Jaroslav, Chaňo Petr,
Novotný Petr, Mikeška Petr
Celkové umístění: 3.MRLÍNEK - 7 bodů - skóre 7:7
_________________________________________________________________

10.2.2018 – Vodění medvěda - 12 účastníků
    FOTO:
    https://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2018-02-10_-   
     _Vodeni_Medveda
_________________________________________________________________

31.1.-3.2.2018 – SOUSTŘEDĚNÍ ST.PÁNŮ - Velké Karlovice-16 účastníků
_________________________________________________________________
4.2.2018 – přátelské utkání - MUŽI - hřiště Holešov umělá tráva
    
    MRLÍNEK - Kostelec u Holešova(I.B)          3:4   (3:1)
Branky:
2x Dostál Radim, Heryán Mojmír
Sestava:
Vlasák Marek - Heryán Mojmír, Vlasák Ondřej, Horák Radek,
Horák David, Zapletal Rostislav, Dostál Radim, Solař Jakub, Josinek Lukáš,
Podzemný Ondřej, (+2 hráči s Kostelce)
_________________________________________________________________

3.2.2018 – Turnaj "ČLOVĚČE NEZLOB SE" - 15.ročník
    
Účast 50 hráčů (22 dětí, 28 dospělých).
     Finále-mládež: 1.Hošťálková Julie, 2.Duroňová Sára,
                           3.Charvátová Lucie, 4.Vymětalík Filip
     Finále-dospělí: 1.Vyoralová Monika, 2.Adámková Jarmila,
                           3.Horák Josef, 4.Zmeškal Jiří

_________________________________________________________________
13.1.2018 – halový turnaj - ST.DOROST – hala Sušil Bystřice p/H
 
       MRLÍNEK - Želatovice          1:1
Branka:
Baďuřík Marek 
       
MRLÍNEK -
Mladcová A          0:1 
        MRLÍNEK - Mladcová B
          1:0  
Branka: Beza Jindřich
       
MRLÍNEK -
Opatovice          0:0  
        MRLÍNEK - Bělotín
          1:3
Branka:
Pařil Patrik
 
       MRLÍNEK - Kelč
          0:2  
Sestava: Vlasák Marek - Beza Jindřich, Beza Vlastimil, Hurt Štěpán,
Baďuřík Marek, Pařil Patrik, Smejkal Dominik, Zemánek Jaroslav,
Chuděj Martin
Celkové umístění: 5.MRLÍNEK - 5 bodů - 6z-1v-2r-3p - skóre 3:7
Rozhodčí:
Fárek Libor, Kundera Petr, Horák Josef, Zapletal Rostislav ml.
VÝSLEDKY
_________________________________________________________________

FOTO - 6.12.2017 - Mikuláš a čerti v Mrlínku

 
VIDEO
- 6.12.2017 - Mikuláš a čerti v Mrlínku
(na YouTube.com hledat: mrlínek čerti, je tam 5 krátkých videí)
_________________________________________________________________
 
25.11.2017 – účast na honu MS Mrlínek
_________________________________________________________________ 
11.11.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - dohrávky podzimu
 
Počenice-Tetětice - Chropyně B   1:0 pp
Skaštice B - Lubná   6:3
_________________________________________________________________ 
11.11.2017 – Ukončená podzimu 2017
    http://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2017-11-11_-_Ukoncena_podzim_2017/


_________________________________________________________________
4.11.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - dohrávka 8.k - hřiště Pod duby
          MRLÍNEK - Počenice-Tetětice          2:1   (1:0)
Branky:
26.Dostál Radim(3), 51.Novák Radek(1)
Sestava:
Vlasák Marek - Heryán Mojmír, Horák Radek, Podzemný
Ondřej, Vlasák Ondřej (46.Žaloudík Lubomír), Vyoral Štěpán, Vepřek
Daniel, Horák David, Josinek Lukáš, Dostál Radim, Novák Radek
(83.Zapletal Rostislav)
Rozhodčí: Dundová, diváků: 80
Vývoj utkání: 26.Dostál 1:0, 51.Novák 2:0, 66.ČK Počenice,
86.Počenice 2:1, 89.ČK Počenice   

Komárno-Osíčko - Holešov B   2:3
Němčice - Lubná   5:2

_________________________________________________________________
28.10.2017 – Mrlínský strašidelný Halloween

http://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2017-10-28_-
   
_Mrlinsky_strasidelny_HALLOWEEN/

_________________________________________________________________
28.10.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 13.kolo - hřiště Loukov
 
          Loukov - MRLÍNEK          4:3 po penaltách   (0:0, 3:3, penalty 3:2)
Branky:
57.,68.Horák David(5), 64.Dostál Radim(2)
Sestava:
Vlasák Marek - Heryán Mojmír, Žídek Radim, Hradil Tomáš,
Horák Radek, Vyoral Štěpán, Podzemný Ondřej, Vlasák Marek, Solař Jakub    
(48.Dostál Radim), Horák David (83.Zapletal Rostislav), Vepřek Daniel
Rozhodčí: Caletka, diváků: 100
Žluté karty: 67.Vyoral Štěpán(3), 95.Vepřek Daniel(2)
Vývoj utkání: 53.Loukov 1:0, 57.Horák D. 1:1, 64.Dostál 1:2,
68.Horák D. 1:3, 83.Loukov 2:3, 90+5.Loukov 3:3
Penalty: 1.Vyoral Š. 0:1 - 1.Loukov 1:1, 2.Heryán 1:2 -
2.Loukov chycena 1:2, 3.Vepřek porušení pravidel, neplatná penalta 1:2
3.Loukov 2:2, 4.Podzemný nad branku 2:2 - 4.Loukov 3:2, 5.Zapletal chycena 3:2  
 
Chvalčov - Komárno-Osíčko   4:10  Zdounky - Záhlinice   1:0
Kvasice  B - Němčice   1:3            Počenice-Tetětice - Chropyně B odl.
Skaštice B - Lubná   odl.               Těšnovice - Holešov B   3:1   
_________________________________________________________________ 
28.10.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 1.kolo - hřiště Zdounky
 
          Zdounky - MRLÍNEK - zrušeno, nový termín 1.5.2018, 14:00
  

Bezměrov-Zlobice - Skaštice   16:6
_________________________________________________________________

22.10.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 12.kolo - hřiště Pod duby
 
          MRLÍNEK - Těšnovice          1:2   (0:1)
Branka:
82.Vyoral Štěpán(3)
Sestava:
Novák Radek - Heryán Mojmír, Žídek Radim, Hradil Tomáš,
Horák Radek, Josinek Lukáš, Vyoral Štěpán, Podzemný Ondřej, Beza
Jindřich (73.Dostál Radim), Horák David, Vepřek Daniel
Rozhodčí: Závojský, diváků: 50
Žluté karty: 60.Žídek Radim(1), 71.Hradil Tomáš(3)
Vývoj utkání: 27.Těšnovice 0:1, 82.Vyoral 1:1, 87.Těšnovice 1:2  
 
Chropyně B - Záhlinice   4:1                       Lubná - Kvasice B   odloženo
Holešov B - Skaštice B   4:1                       Němčice - Chvalčov   4:3
Komárno-Osíčko - Počenice-Tetětice   5:1    Zdounky - Loukov   7:0
_________________________________________________________________ 
21.10.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 10.kolo
 
          MRLÍNEK - volno
 

Bezměrov-Zlobice - Chvalčov   7:6     Zdounky - Skaštice   9:3
_________________________________________________________________

15.10.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 11.kolo - hřiště Skaštice
 
          Skaštice B - MRLÍNEK          6:1   (4:0)
Branka:
80.Vyoral Štěpán(2)
Sestava:
Novák Radek - Heryán Mojmír (80.Zapletal Rostislav), Žídek
Radim, Hradil Tomáš, Horák Radek, Josinek Lukáš, Vlasák Ondřej
(71.Solař Jakub), Vyoral Štěpán, Podzemný Ondřej (58.Beza Jindřich),    
Horák David, Vepřek Daniel
Rozhodčí: Dundová, diváků: 80
Žluté karty: 21.Vyoral Štěpán(2), 71.Vepřek Daniel(1)
Vývoj utkání: 4.,13.,26.,29.,69.,74.Skaštice B 6:0, 80.Vyoral 6:1
 
Počenice-Tetětice - Němčice   0:3      Těšnovice - Zdounky   2:4
Loukov - Záhlinice   2:1pp                 Chvalčov - Lubná   1:2
Komárno-Osíčko - Chropyně B   2:1pp  Kvasice B - Holešov B   1:2
_________________________________________________________________ 
14.10.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 9.kolo - hřiště Skaštice
 
          Skaštice - MRLÍNEK          2:6   (2:0)
Branky:
48.,55.penalta,67.Smejkal Dominik(6), 59.Beza Jindřich(3), 
76.Baďuřík Marek(12), 80.Zemánek Jaroslav(4)
Sestava: Vlasák Marek - Baďuřík Marek, Beza Jindřich, Beza Vlastimil,
Hurt Štěpán, Smejkal Dominik, Zemánek Jaroslav, Žaloudík Lubomír,
Chuděj Martin
Žlutá karta:
23.Chuděj Martin(2)
 
Chvalčov - Zdounky   3:9
_________________________________________________________________

8.10.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 10.kolo - hřiště Pod duby
  
        MRLÍNEK - Kvasice B          2:3   (0:2)
Branky:
61.Horák David(3), 80.Vepřek Daniel(1)
Sestava:
Novák Radek - Heryán Mojmír, Josinek Lukáš, Solař Jakub,
Šálek Ondřej (69.Zapletal Rostislav), Vlasák Ondřej, Vyoral Štěpán,
Podzemný Ondřej (83.Mikov Jurij), Horák David, Beza Jindřich (27.Žídek
Radim), Vepřek Daniel
Rozhodčí: Mucha, diváků: 95
Vývoj utkání: 22.,33.Kvasice B 0:2, 61.Horák David 1:2, 80.Vepřek 2:2,
84.Kvasice B 2:3

Chropyně B - Loukov   10:1 kontumačně   Zdounky - Skaštice B   5:1
Holešov B - Chvalčov   4:1                 Němčice - Komárno-Osíčko   3:1
Záhlinice - Těšnovice   1:0                 Počenice-Tetětice - Lubná   0:1
_________________________________________________________________
8.10.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 8.kolo - hřiště Pod duby
  
        MRLÍNEK - Bezměrov-Zlobice          9:2   (5:2)
Branky:
12.,37.Baďuřík Marek(11), 27.,51.Hurt Štěpán(5),    
39.,64.Zemánek Jaroslav(3), 61,75.Šálek Ondřej(3), 25.Beza Vlastimil(2)
Sestava: Vlasák Marek - Baďuřík Marek, Beza Jindřich, Beza Vlastimil,
Hurt Štěpán, Smejkal Dominik, Zemánek Jaroslav, Žaloudík Lubomír,
Šálek Ondřej, Chuděj Martin

Skaštice - Chvalčov   1:5
_________________________________________________________________
7.10.2017(SO) – CYKLO - Zavírání vinných stezek U.Hradiště - 55km  
  
počet účastníků 16 + doprovodné vozidlo na kola
    vlakem BpH-Staré Město a zpět
    stezka č.3: Stezka Dolním Poolšavím (45km, převýšení 80m)
    (UH-Kunovice-Podolí-Vlčnov-Hradčovice-Drslavice-Podolí-Vésky-UH)

    http://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2017-10-07_-_CYKLO_-_12.rocnik_-_Zavirani_vinnych_stezek_Uherskohradistska/

_________________________________________________________________
29.9.2017 – přátelské utkání - ST.PÁNI - hřiště Pod duby
  
        MRLÍNEK - Police u VM          1:3   (1:1)
Branka:
Chaňo Petr
Sestava:
Valenta Milan - Mikulík Martin, Kratochvíl Robert, Kundera
Hynek, Šenkyřík Jaroslav, Šenkyřík Tomáš, Novák Oldřich, Chaňo Petr,
Hošťálek Zdeněk ml., Žaloudík Miroslav, Mikov Jurij, Jakubec Stanislav,
Bílek David
_________________________________________________________________

1.10.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 9.kolo - hřiště Chvalčov
  
        Chvalčov - MRLÍNEK          3:0   (3:0)
Sestava:
Novák Radek - Heryán Mojmír, Horák Radek, Josinek Lukáš,
Solař Jakub, Vlasák Ondřej, Vyoral Štěpán, Podzemný Ondřej, Dostál
Radim (58.Mikov Jurij), Horák David, Šálek Ondřej (85.Zapletal Rostislav)
Žluté karty: 30.Šálek Ondřej(1)
Rozhodčí: Skyba, diváků: 200
Vývoj utkání: 10.,31.,41. Chvalčov 3:0

Komárno-Osíčko - Lubná   3:2pp         Těšnovice - Loukov   7:2
Kvasice B - Zdounky   1:2                  Němčice - Chropyně B   7:0
Počenice-Tetětice - Holešov B   2:0    Skaštice B - Záhlinice   2:1pp
_________________________________________________________________
1.10.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 7.kolo - hřiště Chvalčov
  
        Chvalčov - MRLÍNEK          3:11   (2:6)
Branky:
28.,45.,64.,78.Baďuřík Marek(9), 3.,56.Hurt Štěpán(3),    
14.Smejkal Dominik(3), 20.Beza Jindřich(2), 30.Beza Vlastimil(1),
32.penalta Vlasák Marek(1), 53.Šálek Ondřej(1)
Sestava:
Vlasák Marek - Baďuřík Marek, Beza Jindřich, Beza Vlastimil,
Hurt Štěpán, Smejkal Dominik, Zemánek Jaroslav, Žaloudík Lubomír,
Šálek Ondřej

Bezměrov-Zlobice - Zdounky   8:4
_________________________________________________________________
30.9.2017 – 2.ročník - Hodový nohejbalový ťukec - asfalt Pod duby
    Výsledky nohejbalu:

    1. místo:  Otáhal Jar.-Duchoň T.-Dřevikovský M.

    2. místo: Hynčica R..-Zapletal L.-Zapletal R.

    3. místo: Duchoň D.-Adámek M.-Charvát Z.

    4. místo: Hynek P.- Mikeška R. - Mikešková L.


    Turnaj mistrů (vylosované trojice):
    1. Kudlík J.- Hynčica R.-Duchoň D
.
    2. Otáhal J.- Zapletal R.-Charvát Z
    3. Adámek M.-Dřevikovský M.- Mikešková L.
    4. Duchoň T.- Mikeška R.-Hynek P.

_________________________________________________________________
24.9.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 8.kolo - hřiště Pod duby
   
        MRLÍNEK - Počenice-Tetětice  odloženo na 11.11. od 13:30 hod.
 
Chropyně B - Těšnovice   1:3         Loukov - Skaštice B   2:3
Zdounky - Chvalčov   6:1              Záhlinice - Kvasice B   0:4
Holešov B - Komárno-Osíčko   odl.   Lubná - Němčice   odl.
_________________________________________________________________ 
24.9.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 6.kolo - hřiště Pod duby
   
        MRLÍNEK - Zdounky        odloženo na 5.11. od 11:00 hod.
 
Skaštice - Bezměrov-Zlobice
_________________________________________________________________ 
15.-17.9.2017(PÁ-NE) – CYKLO - Maďarské termály - cca.85km  
(Slovensko+Maďarsko+Rakousko)
    
počet účastníků 10 + 2 řidiči + 2 auta + kola
 
   1.etapa(PÁ) - Čunovo(SK) - Mosonmagyaróvár(H) - cca 36km
 
   2.etapa(SO) - Mosonmagyaróvár(H) - Lipot(H) a zpět - cca 49km
 
   3.etapa(NE) - Mosonmagyaróvár(H) - Neziderské jezero(A) - zrušeno
 
    https://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2017-09-15-17_-_CYKLO_-
    _Madarske_termaly_-_85km/
_________________________________________________________________

17.9.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 7.kolo - hřiště Komárno
   
        Komárno-Osíčko - MRLÍNEK          5:0   (5:0)
Sestava: Vlasák Marek - Horák Radek, Heryán Mojmír, Hradil Tomáš,    
Josinek Lukáš, Solař Jakub (87.Beza Jindřich), Vlasák Ondřej, Vyoral
Štěpán, Dostál Radim (46.Šálek Ondřej), Horák Josef (72.Zapletal
Rostislav), Horák David
Žluté karty:
69.Hradil Tomáš(2)
Rozhodčí:
Dundová, diváků: 102
Průběh zápasu: 2.,21.,29.,31.,42.Komárno 5:0     
 
Počenice-Tetětice - Zdounky   0:3    Němčice - Holešov B   3:1
Chvalčov - Záhlinice   0:2                Kvasice B - Loukov   6:1
Lubná - Chropyně B   odl.28.9.          Skaštice B - Těšnovice   1:4
_________________________________________________________________ 
17.9.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 5.kolo
   
        MRLÍNEK - volno
 
Skaštice - Zdounky   7:6 pp    Chvalčov - Bezměrov-Zlobice   5:4
_________________________________________________________________

10.9.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 6.kolo - hřiště Pod duby
  
        MRLÍNEK - Němčice          4:1   (2:1)
Branky: 20.,44.Horák David(2), 71.Hradil Tomáš(1), 90.Žídek Radim(1)
Sestava: Vlasák Marek - Horák Radek, Heryán Mojmír, Hradil Tomáš,    
Žídek Radim, Solař Jakub (66.Mikov Jurij), Josinek Lukáš, Vlasák Ondřej
(87.Zapletal Rostislav), Vyoral Štěpán (90.Dostál Radim), Horák Josef
(81.Novák Radek), Horák David
Žluté karty:
64.Vlasák Ondřej(2)
Rozhodčí:
Vychodil-Kolář , diváků: 100
Průběh zápasu: 13.Němčice 0:1, 20.,44.,71.,90.Mrlínek 4:1     
   

Holešov B - Lubná   2:0            Záhlinice - Počenice-Tetětice   0:2
Chropyně B - Skaštice B   3:1    Těšnovice - Kvasice B   6:1
Loukov - Chvalčov   2:1            Zdounky - Komárno-Osíčko   2:0
_________________________________________________________________

10.9.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 4.kolo - hřiště Pod duby
  
        MRLÍNEK - Skaštice          8:1   (3:0)
Branky: 9.,35.,51.,79.Baďuřík Marek(5), 11.,68.Smejkal Dominik(2),
76.Beza Jindřich(1), 78.Hurt Štěpán(1)
Sestava: Vlasák Marek - Baďuřík Marek, Beza Jindřich, Beza Vlastimil,
Hurt Štěpán, Chuděj Martin, Smejkal Dominik, Zemánek Jaroslav,
Žaloudík Lubomír, Šálek Ondřej
Žluté karty: 56.Chuděj Martin(1), 69.Beza Jindřich(1), 71.Smejkal
Dominik(1), 75.Šálek Ondřej(1)


Zdounky - Chvalčov   2:4
_________________________________________________________________

3.9.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 5.kolo - hřiště Lubná
  
        Lubná - MRLÍNEK          4:2   (3:0)
Branky: 65.Heryán Mojmír(1), 74.Josinek Lukáš(3)
Sestava: Vlasák Marek - Horák Radek, Solař Jakub, Heryán Mojmír,
Šálek Ondřej, Josinek Lukáš, Vlasák Ondřej, Podzemný Ondřej, Horák    
Josef, Vyoral Štěpán, Horák David
Žluté karty:
61.Vlasák Ondřej(1)
Rozhodčí:
Mucha, diváků: 80
Průběh zápasu: 14.,24.,37.Lubná 3:0, 65.Heryán 3:1, 74.Josinek 3:2,     
77.trestňák Lubná 4:2
   
Komárno-Osíčko - Záhlinice   0:2     Holešov B - Chropyně B   3:2
Chvalčov - Těšnovice   2:4              Kvasice B - Skaštice B   2:6
Němčice - Zdounky   3:2                 Počenice-Tetětice - Loukov   2:0
_________________________________________________________________

2.9.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 3.kolo - hřiště Bezměrov
  
        Bezměrov-Zlobice - MRLÍNEK          2:1   (1:0)
Branka: 68.Chuděj Martin(1)
Sestava: Vlasák Marek - Baďuřík Marek, Beza Jindřich, Beza Vlastimil,
Hurt Štěpán, Chuděj Martin, Pařil Patrik, Smejkal Dominik, Zemánek
Jaroslav, Žaloudík Lubomír

Chvalčov - Skaštice   5:1
_________________________________________________________________
27.8.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 4.kolo - hřiště Pod duby
   
        MRLÍNEK - Holešov B          0:1   (0:0)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Žídek Radim, Heryán Mojmír,
Hradil Tomáš, Dostál Radim (66.Šálek Ondřej), Josinek Lukáš (82.Mikov
Jurij), Vlasák Ondřej, Podzemný Ondřej, Vyoral Štěpán, Horák David
Žluté karty:
25.Vyoral Štěpán(1), 43.Podzemný Ondřej(1),
58.Heryán Mojmír(1)
Rozhodčí:
Tříska, diváků: 120
Průběh zápasu: 56.Zakopal(Kačer) 0:1
 

Chropyně B - Kvasice B   3:2        Loukov - Komárno-Osíčko   0:4
Záhlinice - Němčice   3:2 pp        Těšnovice - Počenice-Tetětice   0:2 
Skaštice B - Chvalčov   4:0         Zdounky - Lubná   1:0

_________________________________________________________________ 
27.8.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 2.kolo - hřiště Pod duby
   
        MRLÍNEK - Chvalčov          2:0   (2:0)
Branky: 34.Baďuřík Marek(1), 36.Zemánek Jaroslav(1)
Sestava: Vlasák Marek - Baďuřík Marek, Beza Jindřich, Beza Vlastimil,
Duchoň Dominik, Hurt Štěpán, Chuděj Martin, Pařil Patrik, Smejkal Dominik,    
Šálek Ondřej, Zemánek Jaroslav
 

Zdounky - Bezměrov-Zlobice   8:7   Skaštice - volno
_________________________________________________________________ 
26.8.2017 – CYKLO - Frenštát p/R - Mrlínek = 78km
23 cyklistů + 1 koloběžkář + 1 řidič dodávky + 2 vlaky + pivečko + slivovička
+ hodně zážitků

 
http://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2017-08-26_-_CYKLO_-   
_Z_Frenstatu_p_R_do_Mrlinka_-_78km/
_________________________________________________________________
20.8.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 3.kolo - hřiště Pod duby
  
        MRLÍNEK - Chropyně B          1:6   (1:5)
Branka: 37.Josinek Lukáš(2)
Sestava: Vlasák Marek - Horák Radek, Josinek Lukáš, Podzemný Ondřej,
Žídek Radim, Heryán Mojmír, Dostál Radim, Vlasák Ondřej (82.Šálek
Ondřej), Vyoral Štěpán (74.Hlava Martin), Horák Josef (67.Hradil Tomáš,
Horák David
Žluté karty:
88.Hradil Tomáš(1)
Rozhodčí:
Skyba-Utěkal, diváků: 80
Průběh zápasu: 2.,11.,14.,23.,25.Chropyně 0:5, 37.Josinek 1:5,    
81.Chropyně 1:6


Holešov B - Zdounky   2:1              Lubná - Záhlinice   3:4
Chvalčov - Kvasice B   3:1             Němčice - Loukov   3:0 
Komárno-Osíčko - Těšnovice 1:2pp  Počenice-Tetětice - Skaštice B 2:4

_________________________________________________________________
19.srpna 2017 (sobota) - TENIS - Turnaj čtyřhry
Pořadí ve skupinách:
A) 1.Žaloudík L.-Kundera P.   B) 1.Duchoň D.-Minsks D.
    2.Sadil V.-Vinklárek T.          2.Otáhal J.-Otáhal A.
    3.Hynek P.-Mikeška R.          3.Duchoň T.-Adámek M.
    4.Žaloudík M.-Bajgar V.        4.Bártek B.-Charvát P.
Semifinále:
Žaloudík-Kundera – Otáhalovi J.+A.   6:1
Duchoň-Minsks – Sadil-Vinklárek   6:1
O umístění:
o 7. a 8.místo: Žaloudík-Bajgar – Charvát-Bártek   1:6
o 5. a 6.místo: Mikeška-Hynek – Duchoň-Adámek   1:6
o 3. a 4.místo: Sadil-Vinklárek – Otáhalovi J.+A.   4:6
Finále:
Duchoň-Minsks – Kundera-Žaloudík   6:2
Vítězi pro rok 2017 se stali Minsks Daniel a Duchoň Dominik
_________________________________________________________________
13.8.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 2.kolo - hřiště Zdounky
   
        Zdounky - MRLÍNEK          6:2   (6:0)
Branky: 63.Josinek Lukáš(1), 90.Dostál Radim(1)
Sestava: Novák Radek - Horák Radek, Josinek Lukáš, Žídek Radim, Hlava
Martin, Podzemný Ondřej, Dostál Radim, Vlasák Ondřej, Vyoral Štěpán,
Horák Josef, Horák David
Rozhodčí:
Mucha, diváků: 120
Průběh zápasu: 3.,8.,30.,32.,38.,39.Zdounky 6:0, 63.Josinek 6:1, 90.Dostál 6:2

 

Kvasice B - Počenice-Tetětice   3:2     Loukov - Lubná   3:2pp
Chropyně B - Chvalčov   3:1               Záhlinice - Holešov B   0:2  
Skaštice B - Komárno-Osíčko   1:3       Těšnovice - Němčice   0:1

_________________________________________________________________
6.8.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 1.kolo - hřiště Záhlinice
   
        Záhlinice - MRLÍNEK          3:1   (1:1)
Branka: 23.Vyoral Štěpán(1)
Sestava: Novák Radek - Heryán Mojmír (76.Horák Josef), Horák Radek,
Josinek Lukáš, Žídek Radim, Podzemný Ondřej (86.Vlasák Marek), Dostál
Radim, Hlava Martin, Vlasák Ondřej, Vyoral Štěpán, Mikov Jurij
Rozhodčí: Caletka, diváků: 110

Průběh zápasu: 13.domácí 1:0, 23.Vyoral 1:1, 72.penalta domácí 2:1,
76.domácí 3:1
 

Skaštice B - Němčice   4:3pp     Zdounky - Chropyně B   5:0
Holešov B - Loukov   8:1           Komárno-Osíčko - Kvasice B   3:4  
Lubná - Těšnovice   3:1            Počenice-Tetětice - Chvalčov   2:0

_________________________________________________________________ 
30.7.2017 – přátelské utkání - MUŽI - hřiště Chvalčov
   
        Chvalčov - MRLÍNEK          1:1   (1:1)
Branka: 15.Vyoral Štěpán
Sestava:
Novák Radek - Josinek Lukáš, Horák Radek, Vyoral Alois
(15.Vlasák Marek), Žídek Radim, Solař Jakub, Podzemný Ondřej, Horák
  
Josef, Vyoral Štěpán, Vlasák Ondřej, Mikov Jurij, Dostál Radim
Vývoj utkání: 15.Vyoral 0:1, 19.Chvalčov 1:1

_________________________________________________________________ 
16.7.2017 – turnaj o "Pohár Zemské osy" 46.ročník - MUŽI – Mrlínek
Základní skupiny:
   
       MRLÍNEK – Loukov (II.tř.)          1:2   (1:0)
Branky: Horák David
   
       MRLÍNEK – Horná Poruba (I.B, Slovensko)          1:3   (0:0)
Branka:
Horák Josef
 

Loukov-Horná Poruba   0:5, Slavkov p/H-Hranice U19   2:1
Slavkov p/H-K.Podhradie   1:0, Hranice U19 - K.Podhradie   2:3
 
o 5.-6. místo: MRLÍNEK Hranice U19 (MSDD)          1:2   (1:2)
Branka: Vyoral Štěpán
 

o 3.-4. místo: LoukovK.Podhradie (I.B)   1:3
 

o 1.-2. místo:
Slavkov p/H (I.B) - Horná Poruba   2:0

Sestava: Novák Radek, Vlasák Marek - Horák Radek, Josinek Lukáš, Heryán Mojmír,
Horák David, Podzemný Ondřej, Vyoral Štěpán, Červík Petr,
   Beza Jindřich, Horák
Josef, Mikov Jurij, Solař Jakub, Vlasák Ondřej, Šálek Ondřej, Hradil Tomáš, Zapletal
Rostislav, Žídek Radim
 
Celkové umístění: 
1.TJ Slavkov pod Hostýnem (2 účasti - 1 vítězství)
2.FK Vápeč Horná Poruba (SVK, 7 účastí - 0 vítězství)
3.TJ Slovan Košecké Podhradie (SVK, obhájce, 4 účasti - 3 vítězství)
4.TJ Loukov (12 účastí - 0 vítězství)
5.SK Hranice U19 (nováček, 1 účast - 0 vítězství)
6.TJ MRLÍNEK (46 účastí - 7 vítězství)
 
Rozhodčí: Skyba - Zicháček - Závojský
 

Vítěz 46.ročníku 2017 Zlaté kopačky: Zemánek Jaroslav
Večer zábava MINI KOSOVCI

 
http://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2017-07-16_-  
46.rocnik_Zemske_osy/
_________________________________________________________________

8.7.2017 - 7.ročník "Mrlínská raketa 2017" - 10 účastníků
výsledky skupin:
skupina A
: 1.Sadil Vojta            skupina B: 1.Duchoň Dominik
                   
2.Otáhal Jaroslav                      2.Duchoň Tomáš
                   
3.Solař Jakub                           3.Otáhal Aleš
                   
4.Hynek Pavel                          4.Vanderka Libor
                   
5.Mikeška Radek                       5.Bártek Bohdan
 
 o umístění
: o 9. a 10.místo:  Mikeška - Bártek    6:1
                    o 7. a 8.místo:   Hynek - Vanderka   3:6
                    o 5. a 6.místo:   Otáhal A.-Solař        6:4
 
semifinále: Otáhal Jaroslav - Duchoň Dominik     2:6
                  Duchoň Tomáš - Sadil    6:4
 
o 3. a 4. místo
    Sadil - Otáhal Jar.     6:1
 
FINÁLE: Duchoň Dominik -Duchoň Tomáš   6:4

Vítězem 7. ročníku se stal  Duchoň Dominik
_________________________________________________________________ 

1.7.2017 - Cyklo JADRAN - 13+1 účastník = 52km
_________________________________________________________________ 
2.7.2017 - hodový turnaj - staří páni - K.Podhradie (Slovensko)
17 hráčů + 8 fanoušků + 1 řidič
   
Horná Poruba - MRLÍNEK          0:1   (0:0)
Branka: Zicháček Michal
Doplňkové penalty:
1.Žaloudík ANO, 2.Otáhal NE, 3.Jakubec NE
Košecké Podhradie - MRLÍNEK          4:0   (2:0)
Doplňkové penalty:
1.Chaňo ANO, 2.Žaloudík NE, 3.Dostál ANO
Sestava: Dostál Petr - Heryán Mojmír, Novák Oldřich, Valenta Milan,    
Hošťálek Zdeněk ml., Mikeška Petr, Mikulík Martin, Hradil Mojmír, Žaloudík Miroslav,
Otáhal Jaroslav, Šenkyřík Tomáš, Chaňo Petr, Zicháček Michal, Mikov Jurij, Jakubec
Stanislav, Hačunda Radek, Landiga Ludvík

_________________________________________________________________ 
 
_________________________________________________________________