Vlaječka klubu

AKTUALITY

 

Používáte rozlišení

   
 

TOPlist

 

 
 
 
 

Muži vyhráli v Hlinsku 3:0 a dorost vyhrál v Hovězí 7:2.

 

   HŘIŠTĚ MUŽI = ST+PÁ od 17:30 hod.     DOROST na Chvalčově
                   ŠKOLIČKA, ST.PÁNI
 ______________________________________________________________________
  
ROZPIS : PODZIM 2019-MUŽI PDF  PODZIM 2019-DOROST PDF
                    PODZIM 2019-FOTBALOVÁ ŠKOLIČKA PDF   
  
POZOR poslední zápas doma Míškovice v SOBOTU 2.11.-13:30 !!!
 
______________________________________________________________________

          Trénink ST-18.9.2019-od 17:30 hod.
  
       Trénink PÁ-20.9.2019-od 17:30 hod.
           
           
Služba od 13:30 ???  Rozhodčí: Tesař

           
               PROPOZICE PRO ÚČASTNÍKY AKCE
               PLAKÁTEK

           
            Startovné pro trojici je 3x50Kč, uzávěrka ve středu 25.9.
            do 19:00 hod. u hlavního organizátora Pavla Hynka


   15.9.2019 – mistrovské utkání - MUŽI - 7.kolo - hřiště Hlinsko p/H
     
       Hlinsko p/H - MRLÍNEK          0:3 (0:1)
   Branky: 15.Holec Martin(2), 47.Dostál Radim(2), 71.Podzemný Ondřej(2)
   Sestava: Vlasák Marek - Horák Radek, Vlasák Ondřej (78.Hradil Tomáš),
   Hlava Martin, Josinek Lukáš, Rybka Ondřej, Machala Patrik (63.Žídek
   Radim), Horák David, Holec Martin (69.Vyoral Štěpán), Miler Libor
   (46.Podzemný Ondřej), Zapletal Rostislav (46.Dostál Radim)
   Rozhodčí: Vymětal Antonín, diváků: 100  
   Žluté karty: 43.Horák Radek(1)

   Prusinovice - Martinice   4:2    Rajnochovice - Míškovice   5:0
   Loukov - Chvalčov   1:3         Rymice - Žeranovice   4:0
   Roštění - Rusava   3:12          Zahnašovice - Ludslavice   0:2




  
15.9.2019 – mistrovské utkání - DOROST - 7.kolo - hřiště Hovězí
     
       Hovězí/Huslenky - CHVALČOV/MRLÍNEK          2:7 (2:2)
   Branky: 15.Heryán Mojmír(1), 19.Nezhyba Daniel(1), 56.Béna Vladimír(1),
               82.Gábor Denis
   Sestava: Chuděj Martin - Heryán Mojmír ml., Zemánek Jaroslav, Béna
   Vladimír, Beza Vlastimil, Duchoň Dominik, Nezhyba Daniel, Baláž Martin,
   Gábor Denis,...
   Žluté karty: 14.Zemánek Jaroslav(2)
  
   Hutisko/Dol.Bečva - Lidečko/Poteč   5:1
   Vidče/Val.Bystřice - Hrachovec/Podlesí   1:2
   Juřinka - Hor.Lideč/V.Příkazy   7:3
   Rajnochovice/Loučka - Ústí   0:3




  
Program kola:   
   22.září 2019 (neděle) - 8.kolo - hřiště Pod duby
   MUŽI doma - RYMICE, začátek zápasu v 15.30 hod.
   Rozhodčí: ???
   Služba od 13.30 hod.: ???

   22.září 2019 (neděle) - 8.kolo - hřiště Chvalčov
   DOROST doma - JUŘINKA, začátek zápasu ve 12.30 hod.
   Rozhodčí: ???


   Program dalšího kola:
   28.září 2019 (SOBOTA) - 9.kolo - hřiště Rajnochovice
   MUŽI venku - RAJNOCHOVICE, začátek zápasu v 15.30 hod.
   Rozhodčí:
   Sraz ???

   29.září 2019 (neděle) - 9.kolo - hřiště Horní Lideč
   DOROST venku - HOR.LIDEČ/VAL.PŘÍKAZY, začátek zápasu v 10.00 hod.
   Rozhodčí: ???


   Další program:
   5.10.2019 (SO) - CYKLO - Zavírání vinohradů U.Hradiště
   26.10.2019 (SO) - Strašidelný průvod




  
Aktuální úřední zpráva OFS Kroměříž 30/2019 (13.8.2019)
   Zpráva výkonné výboru OFS Kroměříž 8/2019 (26.8.2019)

           
 

 

Copyright © 2003 WWW.TJMRLINEK.CZ