Vlaječka klubu

AKTUALITY

 

Používáte rozlišení

   
 

TOPlist

 

 
 
 
 
 

 

Začíná příprava na novou sezonu 2021-2022.

 

   TRÉNINK MUŽI = STŘEDA, PÁTEK = 17:30    
______________________________________________________________________

    23.7.2021 - zajímavá zpráva z OFS KM
    ...
Střídání hráčů - V kategorii dospělých je ve III. třídě povoleno
    opakované (hokejové) střídání v přerušené hře do 81. minuty hrací doby.
    Od této doby je povoleno střídání maximálně tří hráčů s tím, že toto
    střídání rozhodčí uvede do ZoU....

    ... Penalty a remíza... od nové sezony se také nebudou kopat penalty
    při remíze o bod navíc...


    turnaj o "Pohár Zemské osy" 50.ročník
   https://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2021-07-17_-_Jubilejni_50.rocnik_O_pohar_Zemske_osy/

    17.7.2021 – MUŽI – Mrlínek
   
Základní skupiny:
    Loukov (III.tř.KM) - Bystřicko (výběr okolí)   1:0

    MRLÍNEK (III.tř.KM)Ludslavice (III.tř.KM)   0:1 (0:0)
    (
penalta v poslední minutě)

    Loukov - Pavlovice (OP Přerov)   0:1

    MRLÍNEK – Mysločovice (OP Zlín)   2:0 (2:0)
 
   Branky: Vyoral Štěpán, Horák David
 
 
   Bystřicko - Pavlovice   2:1

    Ludslavice - Mysločovice   3:0
 
   
Tabulka-A:
 
   1.Bystřicko   - 2 - 1-0-1 - 2:2 - 3 body (vzájemný zápas)
 
   2.Pavlovice   - 2 - 1-0-1 - 2:2 - 3 body (vzájemný zápas)
 
   3.Loukov      - 2 - 1-0-1 - 1:1 - 3 body (méně vstřelených branek)

 
 
   Tabulka-B:
 
   1.Ludslavice    - 2 - 2-0-0 - 4:0 - 6 bodů
 
   2.MRLÍNEK       - 2 - 1-0-1 - 2:1 - 3 body
 
   3.Mysločovice  - 2 - 0-0-2 - 0:5 - 0 bodů

 
 
   O konečném umístění ve skupinách rozhoduje:
    1. počet získaných bodů, 2. vzájemný zápas, 3. brankový rozdíl
    4. větší počet vstřelených branek, 5. střelba pokutových kopů

 
 
   o 5.-6. místo: Loukov - Mysločovice   2:0
  

 
   o 3.-4. místo: Pavlovice - MRLÍNEK   2:3 (2:0)
    Branky: 2x Vyoral Štěpán, Rybka Ondřej      
    (otočení z 0:2 na 3:2 a chycena penalta v poslední minutě)
  
 
   o 1.-2. místo: Bystřicko - Ludslavice   0:2
 
 
   Sestava Mrlínek: Novák Radek, Vlasák Marek - Horák Radek, Novák    
    Petr, Hradil Tomáš, Hlava Martin, Vlasák Ondřej, Rybka Ondřej, Podzemný
 
   Ondřej, Vyoral Štěpán, Kušík Martin, Žídek Radim, Dostál Marek, Horák
 
   David, Zapletal Rostislav, Duchoň Dominik, Gábor Denis, Béna Vladimír
 
   (Josinek Lukáš zranění, Heryán Mojmír za výběr Bystřicka) 
  
 
   Celkové umístění (počet účastí/počet vítězství na turnaji, roky): 
 
   1.TJ Ludslavice (1/1-2021)
 
   2.Bystřicko výběr (3/1-2018)
 
   3.TJ MRLÍNEK (50/7-poslední 2005)
 
   4.TJ Sokol Pavlovice (1/0)
 
   5.TJ Loukov (15/0)
 
   6.TJ Sokol Mysločovice (14/3-poslední 1994)
 
 
 
   Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Zalabák Kamil - Žaloudík Miroslav
  

 
   Doprovodný program: Vláček PACIFIC, nafukovací překážková
 
   dráha ze skluzavkou, fotbalové šipky, prohlídka hasičské čtyřkolky,
 
   prohlídka popelářského vozu, prohlídka traktoru, prohlídka Kírovce,     Železný Zekon, ohňová show AKÁDA, ohňostroj 
 
   Večer zábava Chvíle napětí


   
2.-7.7.2021 - CYKLO(CK Vlha Prostějov) - Slovinsko - 10 účastníků
    ... info později+foto ...

   
10.7.2021- CYKLO - Otevírání vinohradů UH - 30 účastníků
   https://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2021-07-10_-_CYKLO_-_Otevirani_vinohradu_UH/

    vlakem:
BpH-Hulín-Staré Město UH a zpět
    1.trasa(Jarda) - 20 účastníků
    Stezka Rulandského bílého (36km, převýšení 326m)
   
UH-Staré Město-Zlechov-Tupesy-Velehrad-Modrá-Jalubí-Sušice-
    Kudlovice-Babice-Baťův kanál-UH
    2.trasa(Martin) - 10 účastníků
    Stezka Muškátu Moravského (45km, převýšení 325m)
    UH-Kostelany-Nedakonice-Polešovice-Boršice-Buchlovice-Břestek-
    Tupesy-Zlechov-UH

    ROZPIS FOTBAL MUŽI (III.třída):
      2.kolo -    8.8.-17:00 - doma Chvalčov
      3.kolo -  14.8.-16:30 - venku Rusava (SOBOTA)
      4.kolo -  22.8.-16:30 - doma Prusinovice
      5.kolo -  28.8.-16:00 - venku Loukov (SOBOTA)
      6.kolo -     4.9.-16:00 - doma Kostelec u/H (SOBOTA)
      7.kolo -   12.9.-15:30 - venku Komárno-Osíčko
      8.kolo -   18.9.-15:30 - venku Rajnochovice (SOBOTA)
      9.kolo -   25.9.-15:00-HODY doma Roštění (SOBOTA)
    10.kolo -   3.10.-15:00 - venku Hlinsko p/H
    11.kolo - 10.10.-14:30 - doma Tučapy
    12.kolo - 16.10.-14:30 - venku Žeranovice (SOBOTA)
    13.kolo - 24.10.-13:30 - doma Martinice
      1.kolo - 31.10.-13:30 - venku Bystřice p/H B

       


 

 

spolufinancoval 49.ročník mezinárodního fotbalového turnaje mužů
O Pohár Zemské osy 2020

   Aktuální úřední zpráva OFS Kroměříž 7/2021 (23.7.2021)
   Zpráva výkonné výboru OFS Kroměříž 3/2021 (19.5.2021)

 

 

Copyright © 2003 WWW.TJMRLINEK.CZ