Vlaječka klubu

AKTUALITY

 

Používáte rozlišení

   
 

TOPlist

 

 
 
 
 

Muži konečně vyhráli a to nad Chvalčovem doma 5:2, dorost prohrál na penalty s Chvalčovem doma 4:5.

 

   HŘIŠTĚ MUŽI+DOROST - pouze PÁ od 17:30 hod. - tráva Mrlínek
                   ŠKOLIČKA - ČT od 16:30 hod., ST.PÁNI - PÁ
 ______________________________________________________________________
  
ROZPIS :  
 
______________________________________________________________________
           
            Trénink pouze PÁ od 17:30 hod.
           

   
9.6.2019 – mistrovské utkání - MUŽI - 26.kolo - hřiště Pod duby
            MRLÍNEK - Chvalčov          5:2   (2:1)
    Branky: 21.,84.Horák David(18), 45.Rybka Ondřej(3),
                   49.Josinek Lukáš(3), 52.Hradil Tomáš(2)
    Sestava: Vlasák Marek - Horák Radek (86.Šálek Ondřej), Hradil Tomáš,
    Žídek Radim, Hlava Martin, Josinek Lukáš, Rybka Ondřej, Vyoral Štěpán,
    Zemánek Jaroslav (61.Heryán Mojmír), Horák David, Zapletal Rostislav
    Žluté karty: nikdo(6)
    Rozhodčí: Žigmund, diváků: 180
    Vývoj zápasu: 21.Horák D. 1:0, 42.Chvalčov 1:1, 45.Rybka 2:1 -
    49.Josinek 3:1, 52.Hradil 4:1, 54.Chvalčov 4:2, 84.Horák D. 5:2

   
Zborovice - Kvasice B   3:1       Záhlinice - Lubná   0:2   
    Zdounky - Němčice   3:0          Skaštice B - Těšnovice   4:3p 
    Komárno-Osíčko - Počenice-Tetětice   3:2p    Střílky - Břest   2:4


    8.6.2019 – mistrovské utkání - DOROST - 20.kolo - hřiště Pod duby
            MRLÍNEK/LOUKOV - Chvalčov/Prusinovice         4:5pp   (2:2)
    Branky: 19.,73.Baďuřík Marek(12), 36.pen. Ovčáčík Tomáš(8),
               56.Baláž Martin(5)
    Sestava: Zemánek Jaroslav - Ovčáčík Tomáš, Baláž Martin, Hurt Štěpán,
    Beza Vlastimil, Baďuřík Marek, Nenutil Patrik, Gábor Denis, Béna Vlastimil
    Penalty: 1.Chvalčov 1:0 - 1.Baďuřík 1:1, 2.Chvalčov 2:1 - 2.Ovčáčík    
   
2:2, 3.Chvalčov 3:2 - 3.Beza 3:3, 4.Chvalčov 4:3 - 4.Baláž chycena 4:3,     5.Chvalčov 5:3

    Skaštice - Lutopecny-Měrůtky   1:4


   
8.6.2019 – CYKLO - Putování po vinných stezkách Strážnicka
  
18 cyklistů (16 dospělých + 2 děti) někdo až 50km
   https://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2019-06-08_-_CYKLO_-_Putovani_po_vinnych_stezkach_Straznicka


   Program kola:   
   16.června 2019 (neděle) - dohrávka 14.kolo - hřiště Těšnovice
   MUŽI venku - TĚŠNOVICE, začátek zápasu v 17.30 hod.
  
Rozhodčí: ???
   Odjezd od Sušila: ???

   15.června 2019 (sobota) - dohrávka 11.kolo - hřiště Pod duby
   DOROST(7+1) doma - SKAŠTICE, začátek zápasu v 16.00 hod.
  
Rozhodčí: ???
   Služba dorost: ???


  
Program posledního kola:
   22.června 2019 (SOBOTA) - dohrávka 15.kolo - hřiště Pod duby
   MUŽI doma - KVASICE B, začátek zápasu v 15.00 hod.
  
Rozhodčí: ???
   Služba: od 13:00 hod. ???


   Další program:

                       
  
Odjezd autobusu v 10:30 hod.  Přihlášky se zálohou 100,- Kč   
  
odevzdejte Petru Kunderovi nebo Jaroslavu Otáhalovi do konce   
  
května. Vítáme staré i nové příznivce !!!!!  


  
5.července 2019 (pátek) - hřiště Rusava
   Staří páni přátelák na RUSAVĚ

            




  
Aktuální úřední zpráva OFS Kroměříž 18/2019 (7.6.2019)
   Zpráva výkonné výboru OFS Kroměříž 5/2019 (24.5.2019)

 

 

Copyright © 2003 WWW.TJMRLINEK.CZ