Vlaječka klubu

AKTUALITY

 

Používáte rozlišení

   
 

TOPlist

 

 
 
 
 
 

 

Muži prohráli v Holešově 3:4. Dorost vyhrál ve Zdounkách 7:1.

 

   TRÉNINKY:    MUŽI - ST - 17:30 hod. - hřiště Mrlínek
                          MUŽI - PÁ - 17:30 hod. - hřiště Mrlínek
                          ST.DOROST - PÁ
                          ST.PÁNI - PÁ
 ______________________________________________________________________
   ROZPIS :     JARO 2018 PDF XLS
 
______________________________________________________________________

           

           
            Rozhodčí: Tesař, služba: od 11:00 Novák-Horák D.,
            Sraz na hřišti v 15:00 hod.


   15.4.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 17.kolo - hřiště Všetuly
 
          Holešov B - MRLÍNEK          4:3   (2:0)
   Branky: 60.,86.Horák David(8), 61.Vyoral Štěpán(4)
  
Sestava: Vlasák Marek - Heryán Mojmír, Kušík Vladimír (44.Žaloudík
   Lubomír), Horák Radek, Podzemný Ondřej, Josinek Lukáš, Vyoral Štěpán
   Vlasák Ondřej, Pešout Timon, Horák David, Novák Radek (69.Solař Jakub)
   Rozhodčí: Voříšek-Jiroušková-Sucharski-Zaplatal, diváků: 150
   Žlutá karta: 64.Podzemný Ondřej(3)
 
  Vývoj utkání: 35.Holešov 1:0, 39.Holešov 2:0, 58.Holešov 3:0,
   60.Horák David 3:1, 61.Vyoral 3:2, 65.Holešov 4:2, 86.Horák David 4:3 

   Chvalčov - Skaštice B   1:2        Komárno-Osíčko - Loukov   6:1
   Kvasice B - Chropyně B   3:2pp   Lubná - Zdounky   1:3
   Němčice - Záhlinice   4:5           Počenice-Tetětice - Těšnovice   0:3


   14.4.2018 – mistrovské utkání - DOROST - 11.kolo - hřiště Zdounky
 
          Zdounky - MRLÍNEK          1:7   (1:2)
   Branky: 15.,17.,43.,70.,74.Baďuřík Marek(17), 78.Beza Jindřich(4),   
               80.Hurt Štěpán(6)
   Sestava: Vlasák Marek - Baďuřík Marek, Beza Jindřich, Beza Vlastimil,   
  
Hurt Štěpán, Smejkal Dominik, Zemánek Jaroslav, Chuděj Martin,
   Šálek Ondřej
   Žlutá karta: 39.Chuděj Martin(3)

   Bezměrov-Zlobice - Skaštice   11:4


   14.4.2018 – Brigáda - celkem 17 brigádníků
   Nátěr laviček, štěrkování hřiště, šatna rozhodčích.



             
   
Program kola:   
   
22.dubna 2018 (neděle) - 18.kolo - hřiště Pod duby
   
MUŽI doma - LUBNÁ, začátek zápasu v 16.00 hod.
    Rozhodčí: Tesař

   
22.dubna 2018 (neděle) - 12.kolo - hřiště Pod duby
   
DOROST doma - CHVALČOV, začátek zápasu ve 13.00 hod.
    Rozhodčí: Tesař


   
Program dalšího kola:
    29.dubna 2018 (neděle) - 19.kolo - hřiště Němčice
   
MUŽI venku - NĚMČICE, začátek zápasu v 16.30 hod.
    Rozhodčí:

   
28.dubna 2018 (sobota) - 13.kolo - hřiště Bezměrov
   
DOROST venku - BEZMĚROV-ZLOBICE, začátek zápasu v 16.30 hod.
    Rozhodčí:



   
Další akce:
    5.5.2018 - od 13:00 hod. - TURNAJ st.pánů, los turnaje
    5.5.2018 - od 20:00 hod. - ZÁBAVA Kosovci

           



  
Aktuální úřední zpráva OFS Kroměříž (13.4.2018)
   Zpráva výkonné výboru OFS Kroměříž 3/2018 (6.4.2018)

                   

 

 

Copyright © 2003 WWW.TJMRLINEK.CZ